ÚVOD  |   O NÁS  |  VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY  |  KONTAKT
Vaše dotazy a vzkazy
+ Přidat k oblíbeným
RSSOdebírat aktuální informace přes RSS
Celkem položek 0
Celkem kusů 0
Cena celkem s DPH 0 CZK
Přihlášení
Jméno:
Heslo:
Pamatovat přihlášení:

Jakou přepravní firmu upřednostňujete?
Česká pošta
 22%
PPL
 68%
TOP TRANZ
 10%
Celkem hlasovalo
88 uživatelů
Vyhledat v katalogu

O nás

Naše společnost má od r.1992 výhradní zastoupení firmy Jofel (Španělsko), jsme dodavateli výrobků firem Bradley  (USA) , JVD (Francie) a dalších tuzemských a zahraničních  výrobců zařizovacích předmětů sanitární techniky. Jedná se o kompletní sortiment sanitárních zařizovacích předmětů a doplňků v provedení z ABS plastu, bílém kovu a v matné i lesklé nerez oceli.

Snažíme se vždy nabídnout optimální výrobek nebo řešení k maximální spokojenosti zákazníka. Zajišťujeme nejen dodávku  a montáž, ale nabízíme i zpracování projektu a návrhu nejvhodnějších výrobků a jejich umístění v interiéru. Podle potřeby jsme schopni koordinovat činnost dalších profesí např. montáž sanitárních příček, velkoplošných zrcadel atd.

Spolupracujeme s předními stavebními a velkoobchodními firmami, kapacitně dokážeme řešit vybavení velkých administrativních budov a hotelů, stejnou péči ale věnujeme i menším zakázkám a dodávkám pro konečné odběratele.

Kromě širokého sortimentu dávkovačů mýdla a zásobníků papírových ručníků a toaletního papíru všech cenových kategorií máme nejširší nabídku košů, halových, hygienických a venkovních popelníků, osoušečů rukou a fenů.

Zboží lze objednávat prostřednictvím e-mailu: jofel.alfa@tiscali.cz, faxu:272 704 742, nebo na tel. 602 144 194 a 602 490 900. Většina výrobků je skladem, v opačném případě je dodací lhůta 2-3 týdny od obdržení závazné objednávky.

V případě, že se jedná o první objednávku, dodáváme zboží na dobírku nebo na zálohovou fakturu, v dalších případech na fakturu se splatností 14 dnů.

Doprava je zajištěna zásilkovou službou nebo obchodním balíkem na adresu objednatele, v případě potřeby i do 24 hodin od objednávky.

Zajišťujeme také dodávku spotřebního materiálu, tzn. tekutých mýdel, papírových ručníků, WC papírů, úklidové chemie, křemičitého písku do popelníků atd.

Záruční a pozáruční servis je prováděn na adrese: Ke kopečku 602, 107 00 Praha 10.

Reference:

Vybavovali jsme řadu administrativních budov, hotelů, penzionů, škol a sportovních zařízení. Mnoho nákupních center je vybaveno našimi osoušeči, a často i zásobníky a odpadkovými koši. Přesvědčte se. Těšíme se na spolupráci s vámi. Nejde nám jen o objednávky, důležitá je pro nás komunikace se zákazníkem a jeho spokojenost, protože to je, jak známo, nejlepší reklama pro nás.

 

Prováděné činnosti :

  • dodávka širokého sortimentu sanitárních doplňků v různých cenových relacích s důrazem na kvalitu

  • záruční i pozáruční servis

  • dodávka na místo určení dle požadavků zákazníka

  • montáž

  • marketingová podpora - katalogy, CD a pod.

  • cenové kalkulace

  • zapůjčování vzorků

osoušeče rukou,dávkovače,zásobníky,koše,halové popelníky,fény,osušeče rukou,dávkovače,zásobníky

eShopper ver. M2.5 - Copyright © 2009 EWH reklama s.r.o.