Zabezpečte svůj provoz za pomoci hygienických prostředků z naší nabídky.

Generální dodavatel staveb

Firma JOFEL je partnerem pro stavebníky, stavební investory, kteří požadují profesionální přístup, vysokou kvalitu, spolehlivost a bezproblémové jednání.

Provádíme generální dodávky novostaveb i staveb v rekonstrukci. Instalujeme naše produkty do bytových domů, průmyslových hal, průmyslových staveb i staveb občanské vybavenosti (nemocnice, úřady, banky). Široká škála našich projektů dokládá flexibilitu společnosti JOFEL, a to jak v roli dodavatele či generální dodavatele. Ať jste investorem jakéhokoliv druhu stavby, obdržíte od nás komplexní dodávku počínaje prvotní konzultací s investorem stavby a v případě potřeby i zajištěním celkové instalace.

 

Naše projekty:

Benzina - dodávka a instalace přebalovacích pultů po celé ČR

Laird s.r.o. Liberec - dodávka a instalace našich produktů do nové přístavby v četně instalace zrcadel v nově vybudovaných šatnách. 

Aquapark Čestlice

Lego Kladno

Národní muzeum

Státní opera

CITY tower

Aquapark Benešov 

Corso Karlin

Amazon court Karlin

Palmovka park II a III

Nill house

Domov senioru Kdyně v Podkrkonoší
 
Obchodní centrum Štěrboholy
 
Obchodní centrum Letňany
 
Základní škola Jinočany
 
Základní škola Velim
 

V případě Vašeho zájmu se neváhejte obrátit na náš e-mail jofel.alfa@seznam.cz, případně nás kontaktujte napřímo na telefonu +420 602 144 194.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení