Zabezpečte svůj provoz za pomoci hygienických prostředků z naší nabídky.

O firmě

Jofel, čištění a hygiena 

  

 Jsme nadnárodní společnost zabývající se výrobou, prodejem a distribucí profesionálních čisticích a hygienických systémů a zařízení. Na mezinárodním trhu působíme již více než 30 let s uznáním v 80 zemích na pěti kontinentech.  

V sektoru profesionální hygieny a čištění jsme komplexním dodavatelem těch nejmodernějších produktů s ohledem na kvalitu, dostupnost sortimentu a poskytnutý servis. Naše zařízení a systémy jsou přítomny v hotelech, restauracích, barech, nemocnicích, kancelářích nebo například nákupních a sportovních centrech, tělocvičnách, univerzitách, školách atd.  

Můžeme se pyšnit nejrozsáhlejším a kompletním portfoliem s pevnou sítí distributorů a prodejců ze všech zemí, ve kterých jsme zastoupeni. Důkazem je například jasná leaderská pozice v zemích jako Španělsko nebo Mexiko.

Jofel je přítomen i v další zemích jako je Španělsko, Francie a USA, které jsou součástí hlavního prodeje. Kromě zmíněných zemí k nim patří také UK, Německo, Portugalsko, Itálie, Maroko, Rusko, Střední východ, Izrael, Polsko, Jižní Afrika, Indie, Střední Amerika, Kolumbie a další z 80 zemí.

Naše vybavení naleznete v: hotelech, restauracích, barech, všech typech společností, klinikách, nemocnicích, domovech důchodců, úřadech, čerpacích stanicích, obchodních centrech, sportovních centrech, univerzitách, školách atd.

Naším posláním ve společnosti Jofel CZ je i nadále poskytovat služby průmyslové hygieně a distribučnímu průmyslu a poskytovat produkty potřebné pro podniky v České Republice i na Slovensku. Náš růst závisí na spokojenosti našich zákazníků a kvalitě produktů v našem odvětví. Ve společnosti Jofel CZ je naším cílem číslo jedna zaměřit se na potřeby zákazníků, dostat k nim správný produkt včas a pokračovat ve výrobě nových produktů pro průmysl. 

Historie firmy:

1986: Ústava Sociedad Jofel Industrial SA

          - Vytvoření značky Jofel.

1986 - 1990: Design, výroba a distribuce:

- Vysoušeče rukou

- Zásobníky papíru

- Dávkovače mýdla 

1990 - 2000 : mezinárodní expanze

       Zakládání podniků v:

- Mexiko

- POUŽITÍ

- Francie          

- Portugalsko

- Brazílie

 

2000 - 2010: Otevření nové továrny v Alicante

- Nové produktové řady

- Mezinárodní podpora

2010 - 2015: Rozšíření řady technologicky vyspělých produktů, které poskytují plus v designu a efektivitě spotřeby, se závazkem k úsporám energie a péči o životní prostředí. 

2020:  Americká nadnárodní společnost CFS BRANDS získává Jofel Industrial, SA. a stává se součástí její skupiny společností. https://www.cfsbrands.com/brands.html

 

Firemní údaje:

 Ing. Alan Pfauser - ALFA. IČ 47128551, DIČ CZ6201211203 se sídlem Kuželova 570, Praha 9, 199 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl A, vložka 7528 / zapsaný/á v živnostenském rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl A, vložka 7528.

Kontaktní údaje:

adresa: Kuželova 570, Praha 9, 199 00

e-mail: jofel.alfa@seznam.cz

telefon: +420 602 144 194

 

Certifikace ke stažení:

Certificate Hand Dryer Tifon

Certificate Insect Eliminator

Certificate TÜV ISO 9001-2015

Certificate Standard Futura ABS Pulsador Optico

Certificate Standard Futura Inox Pulsador Optico

Test Certificate Tecnocert