Zabezpečte svůj provoz za pomoci hygienických prostředků z naší nabídky.

O firmě

Jofel, čištění a hygiena 

  

 Jsme nadnárodní společnost zabývající se výrobou, prodejem a distribucí profesionálních čisticích a hygienických systémů a zařízení. Na mezinárodním trhu působíme již více než 30 let s uznáním v 80 zemích na pěti kontinentech.  

V sektoru profesionální hygieny a čištění jsme komplexním dodavatelem těch nejmodernějších produktů s ohledem na kvalitu, dostupnost sortimentu a poskytnutý servis. Naše zařízení a systémy jsou přítomny v hotelech, restauracích, barech, nemocnicích, kancelářích nebo například nákupních a sportovních centrech, tělocvičnách, univerzitách, školách atd.  

Můžeme se pyšnit nejrozsáhlejším a kompletním portfoliem s pevnou sítí distributorů a prodejců ze všech zemí, ve kterých jsme zastoupeni. Důkazem je například jasná leaderská pozice v zemích jako Španělsko nebo Mexiko.

Jofel je přítomen i v další zemích jako je Španělsko, Francie a USA, které jsou součástí hlavního prodeje. Kromě zmíněných zemí k nim patří také UK, Německo, Portugalsko, Itálie, Maroko, Rusko, Střední východ, Izrael, Polsko, Jižní Afrika, Indie, Střední Amerika, Kolumbie a další z 80 zemí.

Naše vybavení naleznete v: hotelech, restauracích, barech, všech typech společností, klinikách, nemocnicích, domovech důchodců, úřadech, čerpacích stanicích, obchodních centrech, sportovních centrech, univerzitách, školách atd.

Naším posláním ve společnosti Jofel CZ je i nadále poskytovat služby průmyslové hygieně a distribučnímu průmyslu a poskytovat produkty potřebné pro podniky v České Republice i na Slovensku. Náš růst závisí na spokojenosti našich zákazníků a kvalitě produktů v našem odvětví. Ve společnosti Jofel CZ je naším cílem číslo jedna zaměřit se na potřeby zákazníků, dostat k nim správný produkt včas a pokračovat ve výrobě nových produktů pro průmysl. 

Historie firmy:

1986: Ústava Sociedad Jofel Industrial SA

          - Vytvoření značky Jofel.

1986 - 1990: Design, výroba a distribuce:

- Vysoušeče rukou

- Zásobníky papíru

- Dávkovače mýdla 

1990 - 2000 : mezinárodní expanze

       Zakládání podniků v:

- Mexiko

- POUŽITÍ

- Francie          

- Portugalsko

- Brazílie

 

2000 - 2010: Otevření nové továrny v Alicante

- Nové produktové řady

- Mezinárodní podpora

2010 - 2015: Rozšíření řady technologicky vyspělých produktů, které poskytují plus v designu a efektivitě spotřeby, se závazkem k úsporám energie a péči o životní prostředí. 

2020:  Americká nadnárodní společnost CFS BRANDS získává Jofel Industrial, SA. a stává se součástí její skupiny společností. https://www.cfsbrands.com/brands.html

 

Firemní údaje:

 Ing. Alan Pfauser - ALFA. IČ 47128551, DIČ CZ6201211203 se sídlem Kuželova 570, Praha 9, 199 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl A, vložka 7528 / zapsaný/á v živnostenském rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl A, vložka 7528.

Kontaktní údaje:

adresa: Kuželova 570, Praha 9, 199 00

e-mail: jofel.alfa@seznam.cz

telefon: +420 602 144 194

 

Certifikace ke stažení:

Certificate Hand Dryer Tifon

Certificate Insect Eliminator

Certificate TÜV ISO 9001-2015

Certificate Standard Futura ABS Pulsador Optico

Certificate Standard Futura Inox Pulsador Optico

Test Certificate Tecnocert

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení